1  / 5
Своя 1-кімнатна квартира подобово м.Харківська, Соломії Крушельницької - фото 1
Своя 1-кімнатна квартира подобово м.Харківська, Соломії Крушельницької - фото 2
Своя 1-кімнатна квартира подобово м.Харківська, Соломії Крушельницької - фото 3
Своя 1-кімнатна квартира подобово м.Харківська, Соломії Крушельницької - фото 4
Своя 1-кімнатна квартира подобово м.Харківська, Соломії Крушельницької - фото 5

Своя 1-кімнатна квартира подобово м.Харківська, Соломії Крушельницької

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
599 грн.
14 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 ноября 2025, ID: 4515769
Характеристики
  • Минимальное количество ночей
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Общая площадь 43 м2
  • Этаж 14 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Питание Нет 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Варочная панель, Холодильник, Стиральная машина, Утюг 
  • Комфорт Кондиционер, Двуспальная кровать, Ванна, Гардероб, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место 
  • Инфраструктура Детская площадка, Аптека, Остановка транспорта, Метро, Развлекательные заведения, Стоянка 
  • Ландшафт Лес, Город 
Описание
Своя 1-кімнатна квартира , подобово/почасово
Квартира чиста і не прокурена, нещодавно зроблений ремонт.
В квартирі є все необхідне для проживання
Ціна вказана для погодинних клієнтів, ціна змінюється від кількості проживаючих і кількості діб
При заселені мати паспорт і залоговані сумму(яка повертається при виселенні )
Обратная связь
Лора
офлайн
Похожие объявления
Подобово та погодинно 2 кімнатна квартира ЖК Альтаїр, ТРЦ Сіті-центр Одесса 17
    1 300 грн.
    Здаю подобово і погодинно 2 кімнатну квартиру в престижному, сучасному будинку "Маямі" житлового комплексу "Альтаїр". Ремонт виконаний в італійському, французькому класичному стилі з декоративно-художньою обробкою. Зручна нові меблі, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, двоспальні дивани, побутова техніка, в тому числі кондиціонери, пральна машинка-автомат, бойлер, електрична плита з духовою шафою, мікрохвильова піч, електричний чайник, двокамерний холодильник, плазмові телевізори, праска, фен, постільна білизна і посуд, засоби гігієни. Швидкісний інтернет WI-FI (якісне, стабільне обладнання підтримує сучасний режим передачі даних 5 гц, протокол AC), кабельне телебачення - 100 каналів. З вікон квартири відкривається красивий вид на місто і море. Дуже зручне місце розташування будинку, поблизу облаштований один з кращих в місті Одесі центральний парк ім. Горького, кінотеатр Москва, спорткомплекс "Крижинка" з зимовим катком, фітнес центр "Шторм", найкращий Аквапарк в Україні (від будинку прямі маршрути 20 хвилин). Дуже хороша транспортна розв'язка міста Одеси, що забезпечить Вам швидке переміщення в будь-яку частину міста за короткий час - ж / д вокзал, Аеровокзал, 7 кілометр, ринок Привоз, центр міста (вул. Дерибасівська, Грецька, Пушкінська, Катерининська, Французький бульвар, пр -т Шевченко і т.д.), пляжі міста (Аркадія, 10-16 ст. Великого Фонтану - Золотий берег, Отрада, Ланжерон). Згідно офіційних даних розташування квартири: Фонтанська дорога 1.39 км Пляж Аркадія 2.71 км Аеропорт 4.37 км Успенський монастир 4.63 км Залізничний вокзал 5.41 км Ринок «Привоз» 5.61 км Розвинена інфраструктура: продуктові магазини, літні і зимові кафе, бари, ресторани закладу швидкого харчування.Є парковка і стоянка. Для відрядження надаються звітні документи. Господар квартири Діма.
    Одесса, Киевский, Чубаївка
    Сдам квартиру 1к ЦЕНТР самалёт Самар 4
      1 000 грн.
      Сдам квартиру с КОНДИЦИОНЕРОМ посуточно 1к Квартира находится в центре города возле магазина Сильпо,Самолёт. В квартире есть всё необходимое для проживания,чистое качественное наглаженное постельное бельё и полотенца,хорошая посуда,кондиционер,микроволновая печь,телевизор,wi-fi скоростной интернет и т.д… В квартире категорически НЕЛЬЗЯ КУРИТЬ,для курящих есть балкон. Звоните будем Вам рады .Выходные дни бронь не менее двух суток. Цена с пятницы по воскресенье 1300 грн скидки от пяти суток
      Самар, центр
      Здам подобово 2к квартиру на вул. Степана Бандери 13, видам фіскальний чек на проживання. Житомир 15
        450 грн. Торг
        Cдаю подобово звичайну 2-кiмнатну квартиру в самому центрi Житомира на вулиці Степана Бандери(раніше вул.Чапаєва). З меблів двоспальне ліжко, диван, шафи, столи, стільці, Є телевiзор, холодильник, електрична піч, плита, нова колонка(тому гаряча вода цілодобово). Чотири спальних мiсця 2+2. . Ціна одного чоловіка вiд 490 до 600 грн.за добу. . Вартicть для пари вiд 600 до 700 грн. за добу залежно від кількості днів, проживання та попиту. . Для 3-4 чоловік 750-850 грн. . Мінімальна ціна можлива на одну людину тільки переночувати або на термін більше 25 днів. . У вихідні і святкові дні ціна може бути дорожче. . Для тих, хто у вiдрядженнi видаю фіскальні чеки. . Не здається для святкувань, вечірок, гулянок, корпоративів та різних массових заходів. Також не здається особам віком до 21 року.
        Житомир, Центр
        офлайн
        Лора
        На сайте с 16 апреля 2020