1  / 13
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 1
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 2
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 3
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 4
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 5
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 6
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 7
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 8
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 9
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 10
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 11
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 12
Світла однокімнатна квартира Вереснева 5 - фото 13

Світла однокімнатна квартира Вереснева 5

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
39 900 $
1 773 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891095
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 22.5 м2
  • Площадь кухни 5 м2
Описание
Продаж затишної квартири у цегляному будинку на вул.Вереснева , 5

Пропонується до продажу світла та доглянута квартира на комфортному 4 поверсі у теплому цегляному будинку. Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції під оренду.

Переваги квартири:
• Цегляний будинок — теплий взимку та прохолодний влітку. Газ!!!
• Комфортний 4 поверх
• Замінена електропроводка
• Квартира у гарному житловому стані
• Меблі залишаються (окрім ліжка та шафи)

Відмінна локація:
Поруч вулиці Тростянецька, Харківське шосе, Ахматової, Драгоманова — зручна транспортна розв’язка у будь-який напрямок міста.

Квартира повністю готова до заселення.
Чудовий варіант для комфортного життя у районі з розвиненою інфраструктурою.
С посередниками по цьому обекту не працюю.
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!