1  / 6
Світла квартира-студія у 304 будинку ЖК Respublika! - фото 1
Світла квартира-студія у 304 будинку ЖК Respublika! - фото 2
Світла квартира-студія у 304 будинку ЖК Respublika! - фото 3
Світла квартира-студія у 304 будинку ЖК Respublika! - фото 4
Світла квартира-студія у 304 будинку ЖК Respublika! - фото 5
Світла квартира-студія у 304 будинку ЖК Respublika! - фото 6

Світла квартира-студія у 304 будинку ЖК Respublika!

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
82 280 $
2 200 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008104
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.4 м2
  • Площадь кухни 23.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Ця квартира-студія – чистий аркуш, що чекає на свої фарби! За дверима відкривається простір, де ще немає меж – лише стіни, готові до твоїх ідей.
Тут можна створити все під себе: зробити кухню компактним куточком із барною стійкою або розгорнути її уздовж стіни, доповнивши стильним обіднім столиком. Вітальня може легко перетворюватися на спальню, варто лише обрати трансформовані меблі. А засклена лоджія ідеальне місце для затишного робочого простору або лаунж-зони з кріслом і книжковими полицями.
Компактне планування - це можливість зробити кожен сантиметр функціональним і затишним. Тут буде лише те, що дійсно важливо. Лише те, що створює відчуття дому.

Розташування будинку знаходиться поблизу променадної алеї, протяжністю в 3 км, яка поєднуює в собі затишок зелених куточків із зручністю міського життя!

KAN-MARKET
Загальна площа: 37,4 м2
Житлова площа: 23,6 м2
Квартира розташована на 1-му поверсі
Стан: без ремонту

Ціна: 2200 $\м2
Загальна вартість: 82 280 $

Чекаємо дзвінка, щоб надати всю інформацію!
Обратная связь
KAN Market
офлайн