1  / 15
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 1
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 2
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 3
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 4
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 5
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 6
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 7
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 8
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 9
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 10
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 11
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 12
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 13
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 14
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки - фото 15

СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! 1 кімнатна квартира ЖК Юність Чабани Гатне Теремки

Чабаны

Пожаловаться
79 000 $
840 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4532462
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 94 м2
  • Площадь кухни 10.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Гардероб, Пожарная сигнализация, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам простору 3кімнатну квартиру з панорамним краєвидом з усіх вікон у смт Чабани. Усього дев’ять таких квартир на весь будинок. Усі внутрішні перегородки не несучі, що дає можливість зробити планування під власний проєкт і створити квартиру своєї мрії.

Житловий комплекс Юність — сучасний, доглянутий, з комфортною інфраструктурою. Є охорона, велика кількість безкоштовних паркомісць, власна котельня з генератором, зелена територія, дитячі майданчики.

Селище Чабани розташоване всього за 3 км від метро Теремки. Тут є все необхідне для життя: супермаркети, ТРЦ, парки, школа, дитячий садок, медичні та адміністративні установи. Усе поруч — їхати нікуди не потрібно. У разі блекауту селище повністю автономне: працюють водопостачання, водовідведення та опалення.

У квартирі виконано стяжку підлоги, стіни поштукатурені, заведено газ, встановлені радіатори опалення, енергозберігаючі вікна Rehau та лічильник тепла. Є два санвузли. Будинок дуже теплий — зовнішні стіни з трьох цеглин із додатковим утепленням 100 мм.

Квартира ідеально підійде для тих, хто цінує якість, комфорт і тишу поруч зі столицею.
Обратная связь