1  / 8
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 1
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 2
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 3
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 4
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 5
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 6
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 7
Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море. - фото 8

Супер предложение!!!Супер цена!!!2-х ком.кв. с красивым видом на море.

Фонтанка

Пожаловаться
54 000 $
720 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4955506
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
74816

Запрошуємо Вас на огляд розкішної 2-кімнатної квартири площею 75 м², розташованої лише за 5 хвилин ходьби від одного з найкращих пляжів Одеси.
Основні переваги:- Велика кухня-вітальня площею 25 м² з чудовим видом на море — ідеальне місце для вечорів у колі родини та друзів.
- Дві окремі кімнати, кожна з яких також має вид на море, що створює атмосферу спокою та відпочинку.
- Відштукатурені стіни — це чудова можливість розпочати ремонт одразу, без зайвих витрат часу.Торг.

Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто мріє жити біля моря та насолоджуватися комфортом міського життя. Не пропустіть шанс стати власником цього чудового житла в одному з найпрестижніших районів Одеси!
Обратная связь
Dominanta Светлана
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1 Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 91 м2
  • 4 / 5 эт.
180 000 $
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1. До станції метро Нивки близько 100 метрів, що дозволяє швидко дістатися до будь якої частини міста. Будинок має лише 8 квартир у підїзді, по 2 квартири на поверсі. Закритий двір із власною територією для паркування. Біля будинку завжди є вільні паркомісця, а автомобіль можна бачити прямо з балкона квартири. Зручне двостороннє планування включає простору вітальню, дві окремі спальні, велику кухню, ванну кімнату, окремий санвузол та три однакові за розміром балкони. Вітальня та одна спальня виходять вікнами на Берестейський проспект, кухня та друга спальня виходять у тихий закритий двір. Висота стелі становить 3,5 метра. 044 200 10 80
Киев, Святошинский
Продаж квартири, вулиця Львівська, ЖК Святобор, Святошинський район Киев 5
  • Однокомнатная
  • 31 м2
  • 8 / 26 эт.
76 000 $
Продам 1кім.квартиру в Святошинському районі ЖК Святобор вул.Львівська,11, 31/17/6кв.м., 8/26пов. Квартира в гарному житловому стані. Є все для комфортного проживання. Розвинена інфраструктура району. Зручна транспортна розв'язка - поруч 2 станції метро Житомирська і Святошин. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, ваучер, єВідновлення розглядаємо. Ціна 76000 у.о. 0950075762 Тетяна
Киев, Святошинский
Продається 4К видова дворівнева квартира,бульвар Миколи Руденка, 14-З, Святошинський район/ЖК Парков Киев 15
  • Четырехкомнатная
  • 166.9 м2
  • 22 / 23 эт.
130 000 $
Пропонується до продажу дворівнева квартира загальною площею 166,9 м² на 22–23 поверхах ЖК Парковий, бульвар Миколи Руденка, 14-з. Функціональне планування дозволяє комфортно зонувати простір: на першому рівні — кухня-вітальня та простора зона відпочинку, на другому — спальні, дитячі кімнати та кабінет. Переваги квартири: 4 просторі житлові кімнати; панорамний вид на місто; нові металопластикові вікна; засклені балкони; частково виконані електрика та сантехніка; передбачено 2 санвузли; квартира після будівельників — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Розвинена інфраструктура: У пішій доступності ринок «Дніпро», парк «Юність», ліцеї, школи, дитячі садки, супермаркети, ТРЦ «Квадрат», кафе, аптеки та все необхідне для комфортного життя. Поруч зупинка швидкісного трамвая та маршруток, до метро «Святошин» — близько 15 хвилин. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Ціна: 130000 у.о. Тел.: (068) 321-81-83 www.
Киев, Святошинский
офлайн
Dominanta Светлана
На сайте с 16 апреля 2020