Без комиссии
1  / 20
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 1
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 2
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 3
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 4
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 5
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 6
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 7
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 8
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 9
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 10
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 11
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 12
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 13
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 14
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 15
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 16
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 17
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 18
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 19
Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки - фото 20

Сучасний будинок преміум-якості для комфортного життя на просторій ділянці 24 сотки

Княгининок

Пожаловаться
185 000 $
930 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 мая 2026, ID: 5038101
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 199 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 24 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Душевая кабина, Терраса, Гараж, Солнечные электро панели 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание

Пропонується до продажу стильний заміський будинок, збудований для себе — із продуманим плануванням, якісними матеріалами та увагою до кожної деталі. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, простір і надійність.

Основні характеристики:

Загальна площа — 199 м²
Житлова площа — 159 м²
Простора тераса — 40 м²
Земельна ділянка — 24 сотки

Будівництво та матеріали:

Будинок із цегли
Дах — металочерепиця (Німеччина)
Утеплення даху — 20 см мінеральної вати
Утеплення фасаду — 10 см мінеральної вати + облицювальна цегла
Гранітні підвіконня
Вишукана венеціанська штукатурка
Двері прихованого монтажу
Сучасне зональне та стельове освітлення

Продумане планування:

Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
3 окремі кімнати
Гардеробна
Кладова
Тамбур і коридор
Гараж
Котельня
Комунікації та оснащення:
Індивідуальне електричне та твердопаливне опалення
Потужність електроенергії — 30 кВт
Газ на ділянці
Підготовка під сонячні панелі
3 септики
2 дренажні ями
Відеоспостереження
Фундамент під альтанку
Асфальтований доїзд

Переваги:

Велика ділянка відкриває безліч можливостей: сад, басейн, зона барбекю чи відпочинку — створіть простір своєї мрії.

Телефонуйте вже зараз, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд. Такий будинок дійсно вартий вашої уваги!