Без комиссии
1  / 16
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 1
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 2
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 3
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 4
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 5
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 6
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 7
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 8
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 9
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 10
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 11
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 12
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 13
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 14
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 15
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток - фото 16

Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс,5 соток

Гореничи

Пожаловаться
190 000 $
1 310 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4784024
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 145 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Терраса, Автонавес 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Сучасний будинок 145 м² у Гореничах: тераса, підвал, автонавіс, 5 соток – 190 000$

Продається комфортний, теплий і повністю готовий до життя будинок у Гореничах – ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує простір, затишок та якісне будівництво.
Локація:
Гореничі, вул. Київська – зручний виїзд до Києва, спокійне та обжите передмістя.
Основні характеристики:
• Фактична площа – 145 м²
• Площа за техпаспортом – 118 м²
• Земельна ділянка – 5 соток
• Будинок введений в експлуатацію до 3-х років
• Є тераса, підвал та зручний автонавіс
• Правильна форма ділянки
Якісне та продумане будівництво:
• стіни – газоблок 400 мм
• утеплення – пінопласт 5 см, щільність 35
• перекриття дерев’яно-монолітне
• дах утеплений мінеральною ватою 250 мм
Комунікації:
• власна свердловина 45 м
• електрика 10 кВт
• септик із переливом 10 м³
• можливість підключення газу
Система опалення:
• тепла підлога + радіатори
• електрокотел
• сучасна функціональна груба, яка повністю опалює перший поверх
Продумане планування:
Перший поверх:
• житлова кімната
• санвузол
• простора кухня-вітальня з сучасною грубою
• вихід на затишну терасу