Без комиссии
1  / 20
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 1
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 2
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 3
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 4
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 5
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 6
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 7
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 8
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 9
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 10
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 11
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 12
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 13
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 14
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 15
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 16
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 17
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 18
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 19
Сучасна квартира,індивідуальний проект!т - фото 20

Сучасна квартира,індивідуальний проект!т

Одесса, Киевский

Пожаловаться
107 000 $
1 372 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905613
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 18 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
Описание
Продаж елітної 2-кімнатної квартири від власника - ЖК «Квітка» (ЖК Цветок)
Пропонується до продажу простора квартира в новому будинку, де кожен квадратний метр продуманий для комфортного життя
Локація: м. Одеса, Київський район, мікрорайон Таїрова, вул. Інглезі (25-ї Чапаївської дивізії).
Основні характеристики:
Загальна площа: 78,2 м².
Площа кухні: 25 м² (кухня непрохідна).
Поверх: 11 із 18.
Тип будинку: новобудова.
Дизайн: Ремонт виконано за індивідуальним дизайнерським проєктом.
Кількість кімнат: 2 (роздільні).
Опис об’єкта:
Високоякісна підлога: Покриття вистелено за найсучаснішими технологіями (антистатик), що повністю виключає появу та накопичення пилу, забезпечуючи ідеальну чистоту та здорову атмосферу.
У квартирі встановлено професійну шумоізоляцію для вашої приватності та спокою.
Встановлено індивідуальний теплолічильник, що дозволяє самостійно регулювати витрати на опалення. Кімнати дуже теплі та світлі.
Планування та деталі:
Два санвузли: гостьовий та основний (суміщений, з великою душовою кабіною).
Балкони: Два величезні засклені балкони по всьому периметру квартири. Також на кожному поверсі є загальний балкон із видом на приватний сектор.