Без комиссии
1  / 3
Сучасна квартира 81 м2 в ЖК Перлина Кадетского Гаю, на  вул. Ернста 16 - фото 1
Сучасна квартира 81 м2 в ЖК Перлина Кадетского Гаю, на  вул. Ернста 16 - фото 2
Сучасна квартира 81 м2 в ЖК Перлина Кадетского Гаю, на  вул. Ернста 16 - фото 3

Сучасна квартира 81 м2 в ЖК Перлина Кадетского Гаю, на вул. Ернста 16

Киев, Соломенский

Пожаловаться
135 000 $
1 667 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011905
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 81 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Нова та сучастна 3-х кімн. квартира 81 м2 в ЖК Перлина Кадетского Гаю, Соломянский р-н, будинок новий 2019 року сдача, ремонт свіжий, сучасний, 2021 року. Квартира знаходиться на 7-му поверсі та має такий склад кімнат: - основна кімната повністю обладнана кухня-вітальня, передпокій з великою вбудованою шафою, окремо 2 спальні кімнати, гардеробна кімнатата 2 ванні кімнати. Квартира в білих та пастельних тонах, продається з усією побутовою технікою, є плита Electrolux, духовка, Холодильник LD, витяжка, мийка, пральна машина з сушилкою Samsung, є проточна колонка. Є домофон, сигналізація, інтернет. Високі стелі 3 м, та велика площа віконних отворів робить квартиру світлою, просторною, стіни в жемчужній декоративній штукатурці, підлога - плитка під мармур, та ламинат світлий дуб. Є окрема велика вміска гардеробна кімната. В одній ванній кімнаті вана, в іншій душова кабіна. Квартира сучасна, вся комплектація гарної та надійної якості , підібрано для себе з любов'ю.
Окремо пропонується паркін 15 м2 на (мінус)2 -му поверсі, БЕЗ фортопіано. Великою перевагою в цьому комплексі є оздоблений підвал на мінус 3 поверсі;