Без комиссии
1  / 7
Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без % - фото 1
Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без % - фото 2
Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без % - фото 3
Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без % - фото 4
Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без % - фото 5
Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без % - фото 6
Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без % - фото 7

Студія в новенькому ЖК з укриттям! Буча! Без %

Буча

Пожаловаться
31 460 $
1 311 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016737
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 24 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Газоблок 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Новенький ЖК у крутезній локації в Бучі. Поруч ТРЦ Авенір Плаза, а відповідно все в пішій доступності.
Школа, садочок. Гарний варіант під інвестицію. Будинок вже на фінальній стадії будівництва.
Гнучкі умови купівлі:
Розтермінування, сертифікати, постанова, єОселя.
Варіантів залишилося дуже мало. Є також у цьому ЖК на 4 поверсі 3 к квартира з власною терасою .
Телефонуйте за деталями.
Оперативно організуємо перегляд.
Без комісії!
Обратная связь
Софія Вакулка
офлайн