Без комиссии
1  / 20
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 1
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 2
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 3
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 4
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 5
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 6
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 7
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 8
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 9
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 10
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 11
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 12
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 13
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 14
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 15
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 16
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 17
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 18
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 19
Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал - фото 20

Стильна та нова квартира в ЖК Санвіль Парк, поруч Петрівський квартал

Святопетровское

Пожаловаться
47 500 $
1 011 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4247430
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Без комісії! Сучасна та стильна квартира з двориком в ЖК Санвіль Парк, Святопетрівське, вулиця Гідності 7.

Новий якісний ремонт, сучасні меблі та техніка, тепла підлога по всій квартирі-все для комфортного проживання.

А затишний, просторий дворик є окрасою квартири, де Ви будете проводити свій вільний час та смажити смачний шашлик.

Хороша транспортна розвʼязка, всього в 5 км. від Києва, за 15-20 хвилин метро Академмістечко, Теремки.

В пішій доступності безліч магазинів, Нова Пошта, Укрпошта, відділення банку, пмбулаторія, школа, садочок, Фора, АТБ, ТРЦ Європарк, ЖК Петрівський квартал.

Телефонуйте та обирайте найкраще!
Обратная связь
Светлана
офлайн