1  / 17
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 1
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 2
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 3
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 4
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 5
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 6
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 7
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 8
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 9
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 10
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 11
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 12
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 13
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 14
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 15
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 16
Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці - фото 17

Стильна 2-к квартира в ЖК «Новокиївський», Нові Петрівці

Новые Петровцы

Пожаловаться
75 000 $
1 218 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954734
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 61.6 м2
  • Площадь кухни 11.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Пропонується до продажу сучасна 2-кімнатна квартира у комфортному житловому комплексі в екологічно чистому районі поблизу Києва.

Основні переваги:
Якісний стильний ремонт — заїжджай і живи
Повністю укомплектована меблями та технікою
Автономне газове опалення (двоконтурний котел)
Цегляний утеплений будинок (2016 рік)
Зручний 5-й поверх із 8

Планування та площа:
Загальна площа — 61,6 м²
Простора кухня — 11,5 м²
Дві окремі кімнати — 17,6 м² та 15,5 м²
Гардеробна кімната
Роздільний санвузол
Засклена лоджія

Локація та інфраструктура:
Тихий, зелений район поруч із природою
Поруч зупинка транспорту до Києва
На території ЖК: магазини, кафе, дитячий садок, салони
Доглянутий двір, дитячий майданчик, паркінг, відеоспостереження

Додатково:
Лічильники на всі комунікації
Кондиціонер
Швидкісний інтернет (оптоволокно)

Покупцю в подарунок додаткові: 2 кв.м лоджії та 4 кв.м - комора( власне укриття) в цокольному поверсі!

Повний юридичний супровід угоди
Можливий продаж за державними програмами

Ціна: 75 000 $

Телефонуйте або пишіть:
Людмила, АН "Старгород"
06*********04
Обратная связь
Людмила
офлайн