Без комиссии
1  / 14
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 1
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 2
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 3
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 4
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 5
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 6
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 7
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 8
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 9
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 10
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 11
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 12
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 13
Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan - фото 14

Стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Manhattan

Ивано-Франковск

Пожаловаться
79 300 $
2 087 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017199
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Пропонується стильна однокімнатна квартира площею 38 м² у престижному житловому комплексі Manhattan. Світла, сучасна та продумана до деталей — ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції.

Квартира з якісним дизайнерським ремонтом у сучасному стилі.

Тепла підлога в зоні плитки
Опалення від дахової котельні Вмонтована гардеробна закритого типу

• достатньо місця для зберігання

Квартира повністю готова до заселення — формат «заїхав і живеш» без додаткових вкладень.

Переваги ЖК Manhattan:
сучасна новобудова
великий надземний паркінг
можливість придбати місце у підземному паркінгу
доглянута територія
зручна локація біля центру
Поруч магазини, кафе, супермаркети та транспортна розв’язка. До ратуші та до озера — кілька хвилин.

Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Обратная связь
Олег
офлайн