1  / 20
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 1
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 2
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 3
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 4
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 5
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 6
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 7
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 8
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 9
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 10
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 11
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 12
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 13
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 14
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 15
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 16
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 17
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 18
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 19
Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️ - фото 20

Срочно‼️Продажа дома Крушинка, Вита Почтовая, РЕМОНТ ДЛЯ СЕБЯ‼️

Крушинка

Пожаловаться
235 000 $
2 238 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 апреля 2026, ID: 4940481
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 105 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
Описание
Сучасний одноповерховий будинок з дизайнерським ремонтом

КМ Зелений Бір | 19 км від Києва

Пропонується до продажу затишний одноповерховий будинок з дизайнерським ремонтом у котеджному містечку Зелений Бір.

Будинок повністю готовий до проживання: продумане планування, якісні матеріали та вся необхідна техніка вже встановлені. Формат — заїжджай і живи.

Тиха зелена локація поруч з природою та зручною транспортною доступністю до Києва по Одеській трасі.

Основні характеристики

• площа будинку — 105 м²
• житлова площа — 50 м²
• кухня-вітальня — 20 м²
• ділянка — 6 соток
• висота стелі — 3 м

Планування

• простора кухня-вітальня з великою кількістю світла
• 2 спальні кімнати
• окремий кабінет (може використовуватись як третя спальня)
• у кожній кімнаті передбачені гардеробні

Оснащення будинку

Будинок повністю укомплектований технікою:

• пральна машина
• сушильна машина
• посудомийна машина Bosch
• духова шафа
• мікрохвильова піч
• великий холодильник LG

У кожній кімнаті встановлені кондиціонери.

Інженерія та комфорт

• електрокотел (електричне опалення)
• є можливість підключення газу
• генератор 7,5 кВт
• система очищення води зворотний осмос
• тепла підлога по всьому будинку
• сигналізація Ajax
• автоматичні ролети на вікнах
• автоматичні відкатні ворота

Будівництво

• будинок збудований з газоблоку
• утеплення стін — пінопласт 10 см
• дах утеплений мінеральною ватою

Будинок введений в експлуатацію у 2023 році.