Без комиссии
1  / 14
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 1
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 2
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 3
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 4
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 5
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 6
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 7
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 8
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 9
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 10
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 11
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 12
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 13
СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2 - фото 14

СРОЧНО. Продам 3к, Вороніна 11, 3 поверх, 72м2

Запорожье, Шевченковский

Пожаловаться
35 000 $
486 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902200
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
Описание
Квартира від ВЛАСНИКА - без зайвих комісій для вас. Документи готові

Ремонт 2016 року. 3 поверх, ОСББ, гарні сусіди. Тихий та затишний двір.

Ремонт продуманий до дрібниць, тому ви будете жити тут безтурботно та щасливо.

Найбільший проєкт із типових чешок - 72м2. Вільний/чистий продаж. Документи всі готові.

Інфраструктура в пішій доступності:
Дитячий Садок [2 хвилини],
Школа [3 хвилини],
АТБ,
Зупинка [3 хвилини],
Укр Пошта,
Ринок,
Автостоянка [5 хвилин],
Нова Пошта,
Ринок 2,
Автостоянка 2 [10 хвилин].

Електрика:
- Повністю замінено проводку у всій квартирі
- Встановлено внутрішньо-квартирний щиток. На кожну кімнату окремі автомати на світло, розетки, кондиціонери. Диф-автомати у ванну кімнату. Реле напруги.
- Ергономічне розташування всіх вимикачів, розеток та світильників.

Сантехніка:
- Повністю замінено всі труби на пластикові.
- Уся сантехніка Ravak.
- Бойлер Ariston 100л.

Пластикові вікна/балконний блок Rehau Geneo.
Італійські радіатори Global.

Зал:
- Велика вбудована шафа купе з вбудованою дошкою для прасування.
- Вбудована ТВ стінка з місцем для зберігання.
- Камін.
- Кондиціонер Mitsubishi Electric

Спальня:
- Спальня з ліжком, тумбами та вбудованими світильниками. Під матрац 180х200см
- Вбудований макіяжний столик з дзеркалом і підсвічуванням.

Дитяча з нішею під шафу купе.
Балкон засклений 3м.
Лоджія засклена з підлогою з підігрівом та інтернет розеткою. На лоджії достатньо місця для двох робочих місць.
Велика кладовка 2,5 м2

На кухні є стіна, пофарбована грифельною фарбою для малювання крейдою.
Інтернет розведення в залу, дитячу, спальню та лоджію.

У всіх кімнатах ніші для штор із подвійними карнизами.
Великий тамбур з дверима.
Обратная связь
Алина
офлайн
Похожие объявления
БЕЗ%, продам 1кімнатну ЖК 52 Перлина (Печерськ плаза), вул.Бойчука 19А (Кіквідзе) Печерськ, Київ Киев 11
  • Однокомнатная
  • 60 м2
  • 7 / 11 эт.
134 900 евр. Без комиссии
БЕЗ%, продам 1кімнатну ЖК 52 Перлина (Печерськ плаза), вул.Бойчука 19А (Кіквідзе) Печерськ, Київ Квартира в новому ЖК на Печерську, стан після будівельників (стяжка, штукатурка) Планування квартири: -60м2 -7 поверх -хол 14.4м2 -кімната 18.6м2 -кухня 18.6м2 -санвузол 6.6м2 -балкон 1.7м2 (вихід з кухні) -одностороння (вид у двір комплексу) -будинок газифіковано! Комплекс закритого типу, цілодобова охорона, підземний паркінг. Чудовий та зелений двір комплексу, дитячі площадки, не чутно шуму вулиці, можливо переобладнати у двокімнатну квартиру. Будинок введений в експлуатацію!!! Документи про право власності на руках!!! Житловий фонд (не апартаменти)!!! Прекрасний варіант за прийнятні кошти!
Киев, Печерский
БЕЗ%, КАDЕНЮК homes — простір, де кожен дім має свою планету. Ходосовка 12
  • Четырехкомнатная
  • 176 м2
  • 1 / 1 эт.
150 000 $ Без комиссии
КАDЕНЮК homes — простір, де кожен дім має свою планету. А яка буде твоя? У самому серці мальовничої Ходосівки розташувалося унікальне котеджне містечко КАDЕНЮК homes, де архітектура перетворюється на космічну подорож. Тут кожен будинок — це символ планети Сонячної системи: з власним кольором, енергією та характером. Вибирай те, що резонує з тобою: • Марс — рішучий, рудий, з характером; • Нептун — спокійний, глибокий синій; • Земля — життєстверджуючий зелений; • Меркурій — стриманий, сірий, з текстурами кратерів; • І ще багато інших «планет», кожна з яких — неповторна! Переваги КАДЕНЮК homes: • Просторі таунхауси 174 м2 на 3 рівнях; • Власна ділянка біля кожного будинку; • Сучасне планування та індивідуальне опалення; • Закрита територія з дизайнерським благоустроєм; • Атмосфера, яка надихає — ідеально для життя або творчості. Живи не просто у будинку — живи на власній планеті. Запрошуємо на перегляд! Обери свою орбіту в КАДЕНЮК homes уже сьогодні!
Ходосовка
Продам 3к квартиру 101м2, Малопідвальна 12/10, Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота. Киев 8
  • Трехкомнатная
  • 101 м2
  • 3 / 4 эт.
385 000 $
Продам 3к квартиру 101м2, Малопідвальна 12/10, Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота. Справжня перлина у історичному серці Києва!!! Будинок на вулиці Малопідвальна 12/10 споруджувався в 1887 році на замовлення княгині Г. Любомирської. Автор проекту – відомий київський архітектор В. Ніколаєв. В архітектурі помітне поєднання рис історизму та цегляного стилю. В будинку на початку ХХ століття проживали важливі для історії Києва персони. У 1999 році було зроблено капітальну реконструкцію будинку з заміною перекриттів на залізобетонні. Дуже затишна трикімнатна квартира на 3/4 поверхового цегляного будинку. Чистий та охайний підїзд на шість квартир. Загальна площа квартири 101.30м2, житлова 61.40м2, Н-3.4м • Велика вітальня 20.90м2 • Спальня 23.40м2 • Кабінет 17.10м2 • Кухня 10.10м2 • Два санвузла з вікнами (1.70м2 та 5.90м2) • Гардеробна 1.70м2 • Дві великі лоджії Ремонт в класичному стилі, якісні міжкімнатні двері, кондиціонери, обладнана кухня. Тихий та зелений дворик з цілодобовою охороною та відео спостереженням. У пішій доступності станції метро: Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті ворота, Театральна.
Киев, Шевченковский, Центр
офлайн
Алина
На сайте с 16 апреля 2020