Без комиссии
1  / 12
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 1
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 2
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 3
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 4
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 5
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 6
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 7
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 8
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 9
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 10
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 11
Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник - фото 12

Софіївська Борщагівка квартира студія з документами! ГАЗ! забудовник

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
16 400 $
848 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4906240
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 19.35 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира напряму від забудовника !
Також в наявності інші планування, за деталями - телефонуйте !

Квартира знаходиться на 4 поверсі з 5
Гарне планування: студія з великим панорамним вікном
Документи на квартиру отримуєте одразу на угоді

Гарне розташування будинка, всього 900 метрів від окружної дороги
Біля будинка знаходиться зупинка громадського транспорту, магазин, ресторан, салон краси, тощо

Біля будинка є невелика парковка, дитячий майданчик, гарне озеленення

Комунікації: центральна каналізація, вода - своя свердловина, електрика та ГАЗ (двоконтурні котли)
Обратная связь
ЖК Oazis менеджер Максим
офлайн