Без комиссии
1  / 6
Смарт квартира Чабани 29,4м2 РОЗТЕРМІНУВАННЯ 500 дол в місяць - фото 1
Смарт квартира Чабани 29,4м2 РОЗТЕРМІНУВАННЯ 500 дол в місяць - фото 2
Смарт квартира Чабани 29,4м2 РОЗТЕРМІНУВАННЯ 500 дол в місяць - фото 3
Смарт квартира Чабани 29,4м2 РОЗТЕРМІНУВАННЯ 500 дол в місяць - фото 4
Смарт квартира Чабани 29,4м2 РОЗТЕРМІНУВАННЯ 500 дол в місяць - фото 5
Смарт квартира Чабани 29,4м2 РОЗТЕРМІНУВАННЯ 500 дол в місяць - фото 6

Смарт квартира Чабани 29,4м2 РОЗТЕРМІНУВАННЯ 500 дол в місяць

Чабаны

Пожаловаться
29 980 $
1 020 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4880947
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 29.4 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Смарт-квартира 29,4 м² | ЖК Plaza квартал
Будинок монолітно-каркасний.
Внутрішні роботи: стяжка підлоги, штукатурка стін.
Будинок повністю електричний, індивідуальне електроопалення.
Орієнтовна готовність будинку — 2027 рік.

Вартість та розтермінування від забудовника

100% оплата
Ціна за м²: $1 020
Загальна вартість: $29 988

Розтермінування | 20% аванс
Ціна за м²: $1 090
Загальна вартість: $32 046
Аванс 20%: $6 409,20
Залишок: $25 636,80
Термін: 50 місяців
Щомісячний платіж: $512,74

Розтермінування | 10% аванс
Ціна за м²: $1 150
Загальна вартість: $33 810
Аванс 10%: $3 381
Залишок: $30 429
Термін: 60 місяців
Щомісячний платіж: $507,15

Розтермінування | 0% аванс
Ціна за м²: $1 250
Загальна вартість: $36 750
Аванс: $0
Термін: 60 місяців
Щомісячний платіж: $612,50

Телефонуйте 06******75 Вікторія
Обратная связь
Вікторія - відділ продажу
офлайн