Без комиссии
1  / 12
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 1
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 2
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 3
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 4
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 5
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 6
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 7
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 8
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 9
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 10
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 11
Смарт квартира  - 24,1 м2 на 3 поверсі - фото 12

Смарт квартира - 24,1 м2 на 3 поверсі

Гнатовка

Пожаловаться
18 400 $
763 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 сентября 2025, ID: 4317944
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 24.1 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Інвестиція в майбутнє!

Зручна смарт квартира 24,1 м2 на 3-му поверсі на етапі будівництва ЖК ВСІ Свої, вже збудовано 5 поверхів!!!
Можливе розтермінування від забудовника, без здорожчання до 12 місяців.

Адреса: с.Білогородка, вул.О.Саєнка, 11.
Будинок з розвиненою інфраструктурою та супер зручним розташуванням в центрі.

Підключені централізовані комунікації вода та каналізація, що є великою перевагою.
Зручне місцерозташування та транспортна розв'язка до Києва.

Супер варіант для комфортного життя!!!
Залишилось кілька кроків до власного житла та здійснення мрії!!
Обратная связь
Менеджер ЖК Всі Свої
офлайн