1  / 16
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 1
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 2
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 3
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 4
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 5
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 6
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 7
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 8
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 9
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 10
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 11
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 12
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 13
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 14
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 15
СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця - фото 16

СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця

Черкассы

Пожаловаться
102 000 $
1 889 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010764
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Царский дом 
  • Ремонт Дизайнерский ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Балкон, лоджия, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Стильна 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК Нова МИТНИЦЯ — простір, у який закохуєшся з першого погляду .
Світла, затишна та продумана до дрібниць квартира з окремими кімнатами — ідеальний варіант для комфортного життя сім’ї. Сучасний ремонт у теплих тонах, якісні меблі та повний комплект техніки — усе готове для проживання без додаткових витрат.
Простора кухня — справжнє серце квартири. Стильний гарнітур, вбудована техніка, посудомийна машина, та ефектний панорамний фартух із морським заходом сонця створюють атмосферу затишку та стилю щодня.
Окремі кімнати — світлі, комфортні та функціональні, де кожен метр продуманий для зручного життя. У квартирі облаштована тепла підлога на кухні та в с/в, що додає особливого комфорту в холодну пору року.
Особливу атмосферу створює неймовірно затишна дитяча кімната — простір, наповнений теплом, щирістю та любов’ю в кожному куточку. Іграшки, м’які кольори та домашній затишок роблять її місцем, куди хочеться повертатися.
Важлива перевага сьогодення — у ЖК є генератор, тому при відключеннях світла забезпечується робота необхідних систем будинку. Будинок розташований у сучасному ЖК закритого типу: доглянута територія, відеонагляд, ОСББ, сучасний дитячий майданчик та безпечний простір для мешканців.