1  / 8
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 1
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 2
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 3
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 4
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 5
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 6
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 7
Шикарна  3к квартира у центрі Чорноморська - фото 8

Шикарна 3к квартира у центрі Чорноморська

Черноморск

Пожаловаться
105 000 $
1 667 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878222
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 11.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Решетки на окнах, Сигнализация, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
УВАГА ,ексклюзивна квартира
Продається 3к квартира у престижному районі міста Чорноморськ.
В квартирі виконано дуже якісний ремонт з імпортних матеріалів.
Всі кімнати окремі.
Велика кухня 11,5м².Встановлено газову варильну поверхню,та електричну духову шафу.
На стелях ЛІПНИНА, що зараз не часто зустрінеш в квартирах .
Підлога ламінат та плитка.
Двері міжкімнатні -дерево.
Двері вхідні -броньовані,подвійні,високої якості.
Вікна м/п,на них встановлено решітки.
Батареї замінено на нові.
Величезний,розширений балкон,дуже затишний.
Стіни в квартирі були збиті до каменю,все зроблено з нуля.
Каналізація поміняна ТА виведена ОКРЕМО від загальної.
Проводка теж повністю по всій квартирі замінена.
Високі стелі 3м.,товсті стіни,гарна шумоізоляція.
Газовий лічильник,лічильник на воду (замінено у листопаді 2025р.)
Лічильник на електроенергію ДЕНЬ/НІЧ.
Три кондиціонери в кімнатах та на кухні.
Бойлер на 80л.
Квартира під охороною.

ЗАЛИШАЮТЬСЯ
Всі меблі, та техніка(три смарттелевізори,холодильник,пральна машина).

Квартира стильна,гарна,затишна.
Повністю готова до проживання.
Вам залишається перевезти тільки особисті речі,та насолоджуватися життям в ній.