Без комиссии
1  / 17
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 1
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 2
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 3
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 4
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 5
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 6
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 7
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 8
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 9
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 10
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 11
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 12
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 13
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 14
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 15
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 16
Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт! - фото 17

Шикарна 1к S=54.35м² в ЖК Деснянський. Є-оселя ВПО, без комісії! Автономне опалення і ремонт!

Киев, Деснянский

Пожаловаться
46 700 $
859 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031059
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 54.35 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Шукаєте варіант під програму Є-оселя та щоб без додаткових витрат на комісію агентств нерухомості? Тоді цей варіант саме для вас! Прямий договір із забудовником, швидке оформлення та повний супровід по угоді!
У будинку передбачена власна котельня, що гарантує стабільне та безперебійне опалення незалежно від міських мереж. Завдяки цьому проблем з опаленням у мешканців не буде.
Квартира з ремонтом в ЖК Деснянський – вул. Електротехнічна, 43 (Деснянський район). Без комісії та додаткових витрат!
ЖК «Деснянський» включає 3 житлові будинки:
Будинок 1 - введенний в експлуатацію;
Будинок 2 - введення в експлуатацію грудень 2026 року;
Будинок 3 - введення в експлуатацію грудень 2027 року;
Сучасний, новий панельний термобудинок серії АППС-люкс.
Зовнішні утеплення: вентильований фасад HOSTROCK із мінеральної вати+ керамічна плитка для облицювань.
Площа: 54.35/17.96 кімната/11.39 кухня,- можна перепланувати в двохкімнатну.
Квартира з внутрішнім оздобленням і всім необхідним для життя: