1  / 8
Сдам в Аренду помещение - фото 1
Сдам в Аренду помещение - фото 2
Сдам в Аренду помещение - фото 3
Сдам в Аренду помещение - фото 4
Сдам в Аренду помещение - фото 5
Сдам в Аренду помещение - фото 6
Сдам в Аренду помещение - фото 7
Сдам в Аренду помещение - фото 8

Сдам в Аренду помещение

Кривой Рог

Пожаловаться
7 000 грн.
63 грн. за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 9 декабря 2023, ID: 2392778
Характеристики
  • Общая площадь 112 м2
  • Этаж
  • Ремонт Да 
  • Санузел Нет 
Описание
Здам в оренду власне приміщення 112 кв. Приміщення знаходиться у Саксаганському району за адресою вул. Святителя Василя Великого 42. Приміщення не має центрального опалення, але має високий цоколь(враховуйте цей момент при плануванні вашого бізнесу). Ціна 7000 гр. + комунальні. Дозволена потужність 8Кв.
Також розглядаємо продаж та обмін.
За подробицями звертатися за тел. +38********82
Обратная связь
Андрей
офлайн
Похожие объявления
Аренда склада на Левом берегу Днепр Самар 8
  • 1270 м2
  • 1 / 1 эт.
89 000 грн.
Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 1270кв.м. (а саме два поруч склада 843 кВ.м та 432 кВ.м ) Можна орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
Самар
Оренда приміщення Самар 5
  • 840 м2
  • 1 / 1 эт.
60 000 грн.
Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 840 кВ.м (12*70) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 430 кВ.м (12*36) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
Самар
Сдам склад в аренду Левый берег Днепр Самар 11
  • 430 м2
  • 1 / 1 эт.
35 000 грн.
Оренда приміщення під склад, виробництво (лівий берег) вул.Верстова, 37 432 кВ.м (12*36) Можно орендувати окремо чи разом. Залізнична гілка (Станция Нижньодніпровськ пристань) одноразово приймають 7 вагонів (чи 5 платформ) ТП потужністю на 240кВт Висота стелі 6 м, воріт 4,1 м Вода свердловина Каналізація (вигібна яма) На території знаходиться естакада з пандусом та навісом для разгрузки на дві вантажівки та вагони. Додатково можлива оренда навантажувача (погрузчика). Поряд знаходиться майданчик близько 3000кв.м. та можливо додатково орендувати склад 843 кВ.м (12*70) Вартість приміщення 70-80 грн за кВ.м. Вартість майданчика 20 грн за кВ.м.
Самар
офлайн
Андрей
На сайте с 16 апреля 2020