1  / 20
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 1
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 2
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 3
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 4
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 5
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 6
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 7
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 8
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 9
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 10
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 11
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 12
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 13
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 14
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 15
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 16
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 17
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 18
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 19
Сдам помещение под бизнес в центре города - фото 20

Сдам помещение под бизнес в центре города

Белгород-Днестровский

Пожаловаться
8 000 грн.
80 грн. за м²
18 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 16 января 2026, ID: 4668744
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Общая площадь 100 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
Описание
Сдам коммерческое помещение в центре города со всеми удобствами, 2 уровня, 1 этаж45 м/кв, 2-ой этаж-55 м/кв
Обратная связь
Александр
офлайн
Похожие объявления
Здам в оренду частину будівлі під продовольчий магазин чи інше. 62,8 м2 Полтава 6
  • 62.8 м2
  • 1 / 1 эт.
7 000 грн.
Здам в оренду частину будівлі під продовольчий магазин чи інше. 62,8 м2 Здам в оренду частину будівлі під продовольчий магазин чи інше. 62,8 м2, 1 поверх, який розташований с. Петрівка Полтавського р-ну на вул. Азовців, 27, за 10 км від Полтави. Будівля у хорошому стані та всіма комунікаціями, повністю готова до роботи. Оренда всього магазину, з літнім майданчиком. 7000 грн/міс + комунальні . Торг. Від власника. Роман. 050-993-91-74
Полтава
Оренда офісних приміщень у БЦ Мегаполіс Харьков 12
  • 9000 м2
  • 9 эт.
180 грн.
Власник здає в оренду офісні приміщення різної площі у бізнес-центрі Мегаполіс (9-ти поверхова будівля) за адресою проспект Героїв Харкова, 179-Б. Пропонуємо Вам: • цілодобову охорону з пропускною системою 24/7 – ви можете знаходитись у будь-який час у своєму офісі; • систему відеоспостереження, охоронну та протипожежну сигналізацію; • систему оповіщення; • спортивна зала, яка може працювати як укриття, що має запасний вихід; • автономну газову котельню для якої передбачений генератор. У нас завжди тепло в холодну пору року! • центральну сучасну систему кондиціювання та вентиляції; • 2 швидкісні ліфти; • відкрите паркування на 100 авто паркувальних місць; - велопарковка; • стабільний інтернет, Wi-Fi. У нас 4 провайдери • кожен офіс має індивідуальний електричний лічильник. • lounge-зона, розташована в холі. • на кожному поверху ми передбачили курильну кімнату із потужною витяжною вентиляцією. Співпрацювати з нами зручно та надійно. Чекаємо на Вас вже зараз!
Харьков, Салтовский
Оренда 56 кв.м. бул. Шамо Ігоря Русанівка/Фасад/Власник Киев 12
  • 56 м2
  • 1 / 16 эт.
25 000 грн.
Компанія/Власник Оренда фасадного приміщення вільного призначення 56 кв.м. ЛОКАЦІЯ: м. Київ Дніпровський р.н. бульвар Шамо Ігоря (Давидова Олексія) 10 ХАРАКТЕРИСТИКИ: - Фасад. 1 поверх. - Фасадний окремий вхід. - Метраж 56 кв. м. - Потужність 15 кВт - 1 сан.вузол Встановлено спліт систему, пожежну сигналізацію. Центральне водопостачання та каналізація. Встановлено лічильники (світло, вода) Є можливість встановлення вивіски та світлової реклами на фасаді. Без комісії.
Киев, Днепровский, Русановка
офлайн
Александр
На сайте с 16 апреля 2020