1  / 8
Сдам квартиру на смычке - фото 1
Сдам квартиру на смычке - фото 2
Сдам квартиру на смычке - фото 3
Сдам квартиру на смычке - фото 4
Сдам квартиру на смычке - фото 5
Сдам квартиру на смычке - фото 6
Сдам квартиру на смычке - фото 7
Сдам квартиру на смычке - фото 8

Сдам квартиру на смычке

Кривой Рог, Центрально-Городской

Пожаловаться
4 500 грн.
100 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 января 2026, ID: 4692804
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Сталинка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Кондиционер 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Рынок, Аптека 
Описание
Сдам 3х комнатную квартиру на смычке по улице геологическая, 2х этажный дом, 2й этаж. Квартира меблирована и со всем необходимым для жилья. Теплая, окна пластик, бытовая техника вся присутствует, рядом магазин, остановка,
По всем вопросам звоните
Сдача для семьи с пониманием сроков
Обратная связь
Сергей
офлайн
Похожие объявления
Оренда 2-х кімнатної квартири з Автономним опаленням Белая Церковь 7
    13 000 грн.
    Оренда 2-х кімнатної квартири з Автономним опаленням. В квартирі зроблений косметичний ремонт, сучасний кахель, столярка, всі меблі і техніка. В пішій доступності школа. дитячий садок. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте цікава пропозицію! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку.
    Белая Церковь
    Здам в оренду 2к кв Полігонна Можна з дітьми, маленькими тваринами Днепр 15
      13 500 грн.
      Здам в оренду 1к квартиру в центрі по вул. Святослава Хороброго ( Чкалова), 42 Квартира з ремонтом, площа 30/21/6 м2, поверх 2/3. Є все необхідне, меблі, газова плита, пральна машина, душова кабіна, бойлер. Електро опалення. Лічильники. Здамо парі або одній людині. Можна з маленькими тваринами. Комунальні послуги сплачуються окремо.
      Днепр, Соборный
      Здам в оренду 2к квартиру просп.Олександра Поля,50 Беремо всіх Днепр 11
        8 000 грн.
        Здам в оренду 2к квартиру по проспекту Олександра Поля,50 Квартира в жилому стані, площа 45 м2, поверх 5/5. Кімнати роздільні, балкон не засклений, колонка на гарячу воду, дивани розкладні, лічильники на світло, газ, воду. Беремо всіх. Можна з тваринами. Комунальні платежі сплачуються окремо.
        Днепр, Центральный
        офлайн
        Сергей
        На сайте с 16 апреля 2020