1  / 9
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 1
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 2
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 3
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 4
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 5
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 6
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 7
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 8
Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание - фото 9

Сдам! Аренда! Догосрочно в центре города 2х.этажное здание

Черноморск

Пожаловаться
30 000 грн.
115 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 мая 2026, ID: 4986746
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Общая площадь 260 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Санузел Да 
  • Отопление Комбинированное 
Описание
260 м2
• два этажа, три входа
• два санузла
• на первом этаже кабинетная система+ зал, так же дополнительный вход из внутреннего двора ( удобно подвозить товар)
• на второй этаж ведет внутренняя лестница и наружная.
По всем вопросам, звоните по телефону в профиле
Ан Ваш Брокер
Обратная связь
Евгения Лютаева
офлайн
Похожие объявления
Оренда приміщення Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 1 эт.
19 500 грн.
Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 2 эт.
250 грн.
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
офлайн
Евгения Лютаева
На сайте с 16 апреля 2020