Объявление снято с публикации
19 мая 2026
Без комиссии
1  / 4
С Нове продаж  будинку 105 квм - фото 1
С Нове продаж  будинку 105 квм - фото 2
С Нове продаж  будинку 105 квм - фото 3
С Нове продаж  будинку 105 квм - фото 4

С Нове продаж будинку 105 квм

Новое

Пожаловаться
107 000 $
1 019 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4854617
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Коттедж 
  • Комнат
  • Общая площадь 105 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6 сот.
Описание
Продається будинок 105 квм в с Нове , поруч UCSA, ( футбольна академія , школа, дитячий гуртки ) маршрутки на Київ , магазини , салон краси .

Будинок під чистове оздоблення
Є тепла підлога , чистова стяжка підлоги , та стін

3 кімнати ,
Госп . Приміщення ( котельня )
С/у
Кухня студіо з виїздом на терасу та власне подвірʼя

Місце для 2- Х та більше машин
Вивод під генератор та електромобіль

Скважина , електрика , септик