Без комиссии
1  / 20
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 1
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 2
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 3
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 4
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 5
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 6
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 7
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 8
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 9
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 10
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 11
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 12
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 13
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 14
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 15
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 16
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 17
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 18
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 19
‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова - фото 20

‼️РОЗСТРОЧКА‼️ Продам 2к квартиру 69м2 Софія Резиденс від Мартинова

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
3 700 000 грн.
56 061 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4731117
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 66 м2
  • Площадь кухни 14.1 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 2к 66м2 квартиру в найпопулярнішому комплексі Києво-Святошинського району ЖК "Софія Резіденс" від Мартинова.

Квартира не кутова, знаходиться всередині будинку, південно-східна сторона, дуже світла та тепла.

Загальна площа – 69м2
Житлова - 41,9м2
Кухня - 14,1м2

Комплекс бізнес-класу за 500 м від Окружної дороги, пряма маршрутка до метро Академмістечко 15 хв.

Повністю закрита територія, що охороняється, цілодобове відеоспостереження.

Розвинена сучасна інфраструктура - фітнес-центр, магазини, кафе, ресторани, школа, дитячий садок, різно-вікові дитячі та спортивні майданчики, гарний ландшафтний дизайн прибудинкової території.

Квартира здається в максимальній комплектації:
- автономне опалення (котел, батареї та ТЕПЛІ ПІДЛОГИ входять у вартість;
- електро- та сантехнічне розведення;
- чистова стяжка та машинна штукатурка;
- панорамні вікна;
- вхідні двері;
- Усі лічильники (газ, вода, світло);

Великий вибір сучасних планувань як у будинках, що будуються, так і в ГОТОВИХ на будь-який смак і бюджет. Деталі по телефону та зустрічі.

Телефонуйте (06*********90, (06*********57
Обратная связь
Володимир
офлайн