Без комиссии
1  / 1
Розкішна Квартира в  Новопечерських Липках - Ваш Простір Елегантності - фото 1

Розкішна Квартира в Новопечерських Липках - Ваш Простір Елегантності

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
750 000 $
5 102 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4723231
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 147 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 25 
  • Этажность 30 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Запрошуємо вас ознайомитися з ексклюзивною пропозицією у престижному комплексі Печерські Липки. Ця елітна квартира на 25 поверсі з вражаючими панорамними вікнами не тільки пропонує неперевершений вид на мальовничий Київ і широку річку Дніпро, але й відображає сутність справжньої вишуканої розкоші.

Загальною площею 147 кв.м., квартира поєднує 3 спальні, простору вітальню-студію та 2 санвузли. Кожна спальня має свій неповторний стильний характер, включаючи гардеробні кімнати, що втілюють затишок та комфорт.

Інтер'єр квартири оформлений з надзвичайною увагою до деталей, використовуючи меблі, текстиль, декор та освітлення від кращих італійських дизайнерів. Особливий шарм приміщенню додає неймовірна текстура шпону дерева інбуйя, а стіни прикрашені витонченою ліпниною, виконаною під замовлення.

Санвузол господаря оснащений елегантною ванною та умивальником від Antonio Lupi, що є втіленням справжньої розкоші. Кухня обладнана сучасною побутовою технікою від провідних виробників, включаючи кавоварку, духову шафу, мікрохвильову піч, посудомийку Miele та холодильник Liebherr.

Система вентиляції з приточно-витяжною функцією та зволоженням забезпечує ідеальний мікроклімат у приміщенні. Увесь інтер'єр створений з великою любов'ю до вишуканості форм та текстур.