1  / 20
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 1
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 2
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 3
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 4
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 5
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 6
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 7
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 8
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 9
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 10
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 11
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 12
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 13
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 14
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 15
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 16
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 17
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 18
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 19
Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 ) - фото 20

Прожам 3 кім.квартиру ЖК"Таїровські Саді" Київський район(3-254-192 )

Лиманка

Пожаловаться
69 700 $
820 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4632274
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 85 м2
  • Площадь кухни 16.2 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 17 
  • Ремонт После строителей 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Характеристики квартири. Площа 85 м², стан від забудовника. Термін здачі будинку — літо 2026 року. Будівництво активно триває, об’єкт не заморожений.

Переваги планування. Зручне та продумане планування: три окремі кімнати, простора кухня-вітальня площею 16 м² і два санвузли. В одній із кімнат є можливість облаштувати простору гардеробну. Панорамна лоджія додає світла та створює додатковий комфортний простір.

Переваги будинку і комплексу. Будинок з якісною теплоізоляцією, що забезпечує тепло взимку та прохолоду влітку, а також має хорошу шумоізоляцію. Територія закрита від авто, облаштована сучасним дитячим майданчиком і доглянутими зонами відпочинку, що гарантує комфорт і безпеку для мешканців. Індивідуальне газове опалення забезпечує тепло та економію протягом року. Працюючі генератори підтримують безперебійну роботу під час відключень електроенергії. У будинку передбачений підземний паркінг, який слугує не лише для авто, а й як надійне укриття під час повітряних тривог.

Локація. У справжній пішій доступності розташовані оптовий ринок, Епіцентр, Метро, торговий центр Маяк AL та парк «411 батарея».
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-254-192-LX.
офіс Вільямса, +38**************10, +38**************83.