1  / 3
Простора одокімнатна квартира в ЖК Central City - фото 1
Простора одокімнатна квартира в ЖК Central City - фото 2
Простора одокімнатна квартира в ЖК Central City - фото 3

Простора одокімнатна квартира в ЖК Central City

Мукачево

Пожаловаться
45 760 $
1 100 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878439
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.6 м2
  • Площадь кухни 16.39 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Газоблок 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
- Простора однокімнатна квартира в ЖК Central City в центрі міста Мукачева.
- Ввід будинку в експлуатацію перший квартал 2027 року. 
- Встигніть придбати житло на етапі будівництва за ціною 1100$/м2.
- Доступне розтермінування.При розтермінуванні ціна 1200$/м2, перший внесок 50 % від суми, розтермінування діє на 12 .
- Вікна виходять не на вулицю.
- Дане планування залишилось вільне на другому поверсі ;
- Простора кухня студія буде справжнім місцем відпочинку вашої сім'ї.
За детальною інформацією звертайтесь за вказаним номером телефону.
Обратная связь
Світлана
офлайн