Без комиссии
1  / 16
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 1
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 2
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 3
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 4
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 5
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 6
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 7
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 8
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 9
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 10
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 11
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 12
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 13
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 14
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 15
Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно - фото 16

Простора квартира лише 400$ за м2|р-н 5 школи|м.Дубно

Дубно

Пожаловаться
53 500 $
400 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4242030
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 133.8 м2
  • Площадь кухни 67.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продаж 2х рівневоі квартири в районі 5 школи м. Дубно , по вул. Грушевського
Загальна площа квартири - 133,8 м2
Квартира знаходить на 3 поверсі
В квартирі повністю зроблений чорновий ремонт
- розведено електрику та встановлено автомати, лічильники;
- стіни поштукатурені, залито стяжку;
- розведено опалення квартирі, встановлений 2х контурний газовий котел
- вхідні броньовані двері встановлено
Територія будинку огороджена, є паркомісця для автомобілів
До квартири є кладова в підвалі - у подарунок
В пішій доступності є школа, поліклініка, поруч дитячий садочок, супермаркет , відділення пошти, зупинка громадського транспорту

Телефонуйте і ми переглянемо дану квартиру
Обратная связь
Юлія Ріелтор Дубно
офлайн