1  / 10
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 1
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 2
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 3
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 4
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 5
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 6
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 7
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 8
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 9
Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів» - фото 10

Простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів»

Молодежное

Пожаловаться
52 000 $
1 046 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4956352
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 49.7 м2
  • Площадь кухни 17.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу простора двокімнатна квартира у с. Молодіжне, ЖК «Новоселів», розташована на високому першому поверсі п’ятиповерхового будинку (новобудова після 2000 року, газобетон).

Квартира знаходиться в середині будинку, що забезпечує додаткове тепло та комфорт. Виконано якісний сучасний ремонт, усе продумано для зручного проживання.

Планування: дві окремі просторі кімнати, велика кухня-студія, повністю укомплектована меблями та технікою, суміжний санвузол, облицьований сучасною плиткою, балкон, тамбур.
Переваги: тепла підлога (кухня, коридор, ванна кімната, балкон), індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел), кондиціонер, домофон з відеоспостереженням.

Квартира продається з меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.

Паркомісце у подарунок при покупці за заявленою ціною.

Район із розвиненою інфраструктурою — поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, транспорт, навчальні заклади та інше.

Чудовий варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.
ID:214823
Обратная связь
Людмила
офлайн