Без комиссии
1  / 20
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 1
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 2
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 3
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 4
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 5
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 6
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 7
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 8
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 9
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 10
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 11
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 12
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 13
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 14
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 15
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 16
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 17
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 18
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 19
Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім - фото 20

Простора 4-кімнатна квартира ваш ідеальний дім

Жмеринка

Пожаловаться
72 500 $
918 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4626299
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 79 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Простора 4-кімнатна квартира з євроремонтом у центрі міста на вул. Верхня Трудова, 4А,
Єдина 4х кімната квартира у центрі міста. Будинок – червона 5-поверхівка, захована між іншими будинками, подалі від дороги, поруч із продуктовим магазином «Парус». До центру міста – лише 3 хвилин пішки, школа та дитячий садок – у 2 хвилинах ходьби. На подвір’ї є дитячий майданчик, футбольне та волейбольне поле та турніки, лазанки.

Характеристики квартири:

Площа: 79 кв.м, 4-й поверх (середина будинку).
Планування:

Спальня з міні-кабінетом на утепленій лоджії з теплою підлогою.
Дві дитячі спальні з тематичною меблею.
Кухня-студія, поєднана з просторою вітальнею.
Роздільний санвузол (ванна + туалет).
Прихожа та два балкони.

Ремонт: Якісний євроремонт 2022 року.

Натуральний дубовий паркет. Гарні вхідні міжкімнатні двері та колони. Великий гарний аквариум на 2 кімнати суміжний. Повністю замінені комунікації та електропроводка (нова, розведена під кожну розетку, силові розетки із заземленням для пральної машини, котла, посудомийки, кондиціонерів). Зовнішнє утеплення стін (200 мм), що робить квартиру дуже теплою та економною.

Техніка та меблі:

Два кондиціонери (на різні сторони будинку).