1  / 20
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 1
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 2
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 3
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 4
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 5
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 6
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 7
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 8
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 9
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 10
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 11
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 12
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 13
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 14
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 15
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 16
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 17
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 18
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 19
Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А - фото 20

Простора 3-к квартира для комфортного сімейного життя Градинська 6А

Киев, Деснянский

Пожаловаться
83 000 $
1 104 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006500
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 75.2 м2
  • Площадь кухни 8.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
Описание
# 33782Простора квартира для комфортного сімейного життяПропонується до продажу світла та функціональна 3-кімнатна квартира площею 75,2 м² — ідеальний варіант для родини, яка цінує простір і зручне планування.Квартира двостороння, торцева, наповнена природним світлом протягом усього дня.Раціональне планування:
– три окремі кімнати (17,3 м², 12,4 м², 12,3 м²)
– кухня 8,4 м²
– великий коридор
– роздільний санвузол
– дві засклені лоджіїКвартира у гарному житловому стані, з ремонтом. Продається з меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.Будинок серії КТ, 1993 року побудови:
– керамзитобетонні стіни
– залізобетонні перекриття
– висота стелі — 2,7 мПід’їзд доглянутий:
– два нових ліфти
– консьєрж
– кодовий замокУ дворі передбачене безкоштовне паркування.Локація зручна для життя:
прямо у дворі розташована школа, поруч магазини та вся необхідна інфраструктура для щоденного комфорту.Це квартира, яка поєднує практичність, простір і затишок.Запрошую на перегляд — відчуйте її атмосферу особисто.
Обратная связь
Олена
офлайн