1  / 20
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 1
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 2
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 3
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 4
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 5
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 6
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 7
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 8
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 9
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 10
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 11
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 12
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 13
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 14
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 15
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 16
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 17
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 18
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 19
Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great - фото 20

Простора 3-к квартира 100 м² ЖК Грейт / Great

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
120 000 $
1 212 $ за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4892196
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 99 м2
  • Площадь кухни 22 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 26 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
Описание
# 33774Продаж просторої 3-кімнатної квартири у сучасному ЖК «Грейт»Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира площею 99,31 м² у сучасному житловому комплексі ЖК Great. Квартира розташована у 12 будинку, планування 3R1, на 20 поверсі, що відкриває приємні панорамні види та забезпечує багато природного світла.Будинок вже введений в експлуатацію, тому можна одразу розпочинати ремонт та втілювати власний дизайн інтер’єру.Житловий комплекс розташований у Дарницький район міста Київ, поруч із популярним торгово-розважальним центром River Mall.
До Дарницький міст — лише 1 хвилина на авто, а до набережної Дніпро — близько 2 хвилин пішки.Комплекс збудований за монолітно-каркасною технологією, з утепленням мінеральною ватою.
Зовнішні стіни виконані з керамічної цегли, а внутрішні — з керамобетонного блоку з додатковою шумоізоляцією, що забезпечує комфорт і тишу у квартирі.Квартира передається від забудовника у підготовленому стані:

виконана стяжка підлоги

оштукатурені стіни

встановлена система опалення з регульованими радіаторами

передбачені лічильники на всі енергоресурси
Територія комплексу активно розвивається та вже має все необхідне для комфортного життя:

сучасні дитячі та спортивні майданчики

прогулянкові алеї та зони відпочинку

будуються магазини, кафе, ресторани, аптеки та салони краси

наземний і підземний паркінг

дитячий садок та діловий центр
Поруч із комплексом розташовані великі супермаркети: