Без комиссии
1  / 14
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 1
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 2
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 3
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 4
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 5
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 6
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 7
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 8
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 9
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 10
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 11
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 12
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 13
Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка - фото 14

Простора 2-кімнатна квартира в ЖК Іділіка

Буча

Пожаловаться
57 000 $
837 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4959644
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 68.1 м2
  • Площадь кухни 10.4 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
НОВИЙ ОБ’ЄКТ У БУЧІ!

Пропоную простору 2-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі ЖК "Іділіка".

Основна інформація:
Площа: 68.1 м²
Житлова: 30.5 м²
Кухня: 10.4 м²
Поверх: 10
Опалення: Двоконтурний котел
Стан:
Стяжка підлоги
Гіпсова штукатурка

Переваги ЖК:
Закрита територія із сучасною системою охорони
Доглянутий двір із зонами для відпочинку

Ціна:
55 000 $
Без комісії

Додатково:
Можливість придбання через державні програми підтримки!

Це ідеальне рішення для комфортного життя або вигідної інвестиції.

Зв'яжіться вже зараз
Олександр

Ваш новий дім чекає на вас!
Обратная связь
Олександр - Менеджер з продажу
офлайн