1  / 6
Пропонуємо до оренди затишну квартиру з чудовим місцерозташуванням! - фото 1
Пропонуємо до оренди затишну квартиру з чудовим місцерозташуванням! - фото 2
Пропонуємо до оренди затишну квартиру з чудовим місцерозташуванням! - фото 3
Пропонуємо до оренди затишну квартиру з чудовим місцерозташуванням! - фото 4
Пропонуємо до оренди затишну квартиру з чудовим місцерозташуванням! - фото 5
Пропонуємо до оренди затишну квартиру з чудовим місцерозташуванням! - фото 6

Пропонуємо до оренди затишну квартиру з чудовим місцерозташуванням!

Черкассы

Пожаловаться
19 000 грн.
442 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 мая 2026, ID: 4981164
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Да 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Студия 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Центр города 
Описание
Квартира розташована в тихому центрі міста. Гарна транспортна розвʼязка, розвинена інфраструктура, все в пішій доступності. Зручне місцерозташування.
Квартира простора, оснащена необхідною технікою та меблями: холодильник, плита, духова шафа, холодильник, пральна машина, посудомийна машина. Світлий та затишний інтерʼєр чудово облаштований під сімейну пару або одну особу.
Оплата на місяць: на 18000+ к.п.
Під час підписання договору: оплата за перший місяць + страховий платіж + комісія АН 50%.
Обратная связь
Анастасія
офлайн