1  / 11
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 1
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 2
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 3
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 4
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 5
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 6
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 7
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 8
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 9
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 10
Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві - фото 11

Продаж/Обмін будинку у Крюківщині на квартиру у Києві

Крюковщина

Пожаловаться
110 000 $
917 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 декабря 2025, ID: 4581097
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 120 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Балкон 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик 
Описание
Ми власники, пропонуємо до продажу або обміну сучасний будинок (дуплекс) на етапі завершення будівництва.
Будинок знаходиться між Гатним і Крюківщиною (фактично відноситься до Крюківщини, Київська область), має 2 поверхи та вже розроблений дизайн-проєкт.
Загальна вартість проєкту — 110 000$, при продажу торг можливий. Будинок збудований у 2023 році з якісних матеріалів, продуманий до деталей, підведені всі необхідні комунікації.

Є документи на будинок та ділянку
Будинок ідеально підійде для тих, хто шукає сучасне житло з уже виконаними ключовими роботами — залишилось лише завершити внутрішнє оздоблення на власний смак.

Основна інформація:
* Електроенергія — 25 кВт
* 3 сотки землі
* Свердловина з повним обладнанням
* Два септики по 2 кільця
* Коробка та покрівля з утепленням
* Фасад, вікна, двері вже встановлені
* Є готовий дизайн-проєкт (під 3 спальні кімнати і 1 робочий кабінет)
* 2 санвузли (по одному на поверх)
* Опалення - тепла підлога на першому поверсі, на другому поверсі електро батареї
* Гідроізоляція обох балконів
* Зроблено ливневу систему на задньому дворі
* Велике горище - на весь периметр будинку.
* Паркан, ворота, земляні роботи виконані

Розглядаємо обмін на 2-3 кімнатну квартиру в Києві з аналогічною вартістю (до 110 000$), перевага — новобудови або вторинне житло з ремонтом.