1  / 15
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 1
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 2
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 3
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 4
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 5
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 6
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 7
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 8
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 9
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 10
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 11
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 12
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 13
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 14
Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса - фото 15

Продаж/Купити/3к Квартира/Henesi House/Хенесі Хаус/Хенеси Хаус/Тераса

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
130 000 $
1 383 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904902
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 94 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 28 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири з терасою 94,3 м² в ЖК “Hennessy House” – простір для стильного життя в історичному центрі Києва!

Пропонується простора квартира без ремонту загальною площею 94,3 м², розташована на 10 поверсі. Формат ідеально підійде для реалізації сучасного дизайну, створення 2 або навіть 3 окремих кімнат, великої кухні-вітальні та неймовірної тераси з панорамними видами на місто.

Планування квартири дозволяє розмістити:

Кухню-вітальню — центральний простір квартири з великими вікнами та виходом на терасу.

Спальню — простора, з панорамними вікнами та можливістю зробити власну гардеробну.

Додаткову кімнату — чудово підійде під дитячу/кабінет/гостьову спальню.

Два санвузли

Зону під гардеробні

Великий передпокій

Головна родзинка квартири — власна тераса площею понад 10 м², де можна облаштувати зону відпочинку, сніданки на свіжому повітрі та чудові вечори з видом на Київ.

Стан квартири — без ремонту. Ви не переплачуєте за чужі рішення й маєте повний простір для власного стилю.

Будинок має статус комфорт-класу: закрита територія, лобі, охорона, підземний паркінг, преміальні матеріали будівництва, якісні ліфти та невелика кількість квартир на поверсі.