1  / 15
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 1
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 2
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 3
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 4
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 5
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 6
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 7
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 8
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 9
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 10
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 11
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 12
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 13
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 14
Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця - фото 15

Продаж/Котеджне містечко/Апартаменти/Яблуниця

Яблуница

Пожаловаться
135 800 $
1 400 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4779707
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Коттедж 
  • Комнат
  • Общая площадь 97 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Балкон, Терраса, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Видові апартаменти в готовому котеджному містечку розташованому на схилах Яблуниці.

Загальна площа - 97 кв.м. ( ціна 1 400 $/м2).

У вартість входить шале з ремонтом, вмонтованими меблями/ побутовою технікою, готове до заселення.
Перший поверх :
-кухня
-вітальня з виходом на терасу
-санвузол
-гардеробна
Другий поверх :
-спальна1
-спальна 2 + балкон
-санвузол

Матеріали :
-сваї - залізобетон
-фундамент - залізобетон
-стіни - дерево, конструктивні ізоляційні панелі неопор
-дах - Clickfalls
-фасад з підсвіткою - дерево, Clickfalls.

Комунікації :
-опалення - централізоване ( палетний котел + тепловий насос)
-електрика 6 кВт
-водопостачання - 2 свердловини
-водовідведення - біосептик
-пожежна сигналізація.

На території передбачено все для поціновувачів активного та пасивного відпочинку, а саме раціонально, зоновано розміщені спортивні / дитячі майданчики, зона альтанок ( осягає мальовничі панорамні краєвиди зелених Карпат) і барбекю, спортивна зала, чан , басейн, лазня.

Проживання в номерах апарт-готелю комфортне та зі всіма зручностями, поруч ГК Буковель ( 15 хв на авто).

Навколо розвинена інфраструктура. Комплекс обслуговуватиме власна обслуговуюча компанія.

Вигідна бізнес пропозиція!!!

Код обєкту 4985
Обратная связь
Оксана Козак
офлайн