Без комиссии
1  / 20
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 1
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 2
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 3
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 4
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 5
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 6
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 7
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 8
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 9
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 10
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 11
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 12
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 13
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 14
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 15
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 16
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 17
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 18
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 19
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт - фото 20

Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 38,56м2 Пустомити (9км.від Львова) ЖК Садова Алея | Продаж кварт

Пустомыты

Пожаловаться
34 897 $
905 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 июля 2025, ID: 4118690
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.56 м2
  • Площадь кухни 17.69 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ЖК "Садова Алея" - це наймасштабніший проєкт у передмісті Львова від надійної компанії Місто Комфорту
Простір розроблено за новітніми принципами від надійного забудовника - "Місто Комфорту"

Інноваційна концепція:
- Комплекс спроєктовано за сучасними рішеннями для максимального комфорту мешканців
- Реалізовано формат закритого простору з дворами без автомобілів
- Для мешканців облаштовано просторий наземний та підземний паркінги
- На території працює власна комерція: магазини, ресторани та затишні літні кафе
- Дитячий садок на території комплексу
- Створено просторі пішохідні зони, площі та сучасні ігрові майданчики
- Облаштовано спортивні зони, місця для відпочинку та альтанки під навісами

Зовнішня інфраструктура:
- Всього 5-10 хвилин пішки до міських шкіл №1 та №2
- У пішій доступності знаходяться дитячі садки №2 Віночок та №3

Технічні характеристики:
- Надійні цегляні стіни (38 см) з якісним утепленням (15 см) гарантують відмінну тепло та шумоізоляцію