Без комиссии
1  / 20
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 1
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 2
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 3
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 4
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 5
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 6
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 7
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 8
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 9
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 10
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 11
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 12
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 13
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 14
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 15
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 16
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 17
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 18
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 19
Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея | - фото 20

Продаж(єОселя) 1-кімнатної квартири 37 кв.м Пустомити (9км.від Львова) Новобудова | ЖК Садова Алея |

Пустомыты

Пожаловаться
34 821 $
924 $ за м²
9 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4710980
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.69 м2
  • Площадь кухни 16.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо 1-кімнатну квартиру в ЖК «Садова Алея» (м. Пустомити). Це всього 9 км від Львова! Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, безпеку та простір.

Умови придбання та фінансування
Ми робимо житло доступним:

Державна програма єОселя: ЖК акредитовано! Кредитування під 3% та 7% річних.
Розтермінування від забудовника: 0% переплати на 2 роки.
Перший внесок: від 50%.
Ціна квартири залежить від обраного будинку та стадії його готовності.

Хід будівництва (Актуальний стан)
Забудовник «Місто Комфорту» активно виконує зобов'язання:
1, 2 та 3 будинки — Здано в експлуатацію!
6 будинок — здача 2 квартал 2026 року.
4 будинок — здача 4 квартал 2026 року.

Локація та Інфраструктура ЖК «Садова Алея» — це найбільший житловий квартал у Пустомитах, спроектований за концепцією «Місто в місті».

На території комплексу:
Безпека: концепція «Двір без авто», відеоспостереження.
Паркінг: велика наземна парковка та підземний паркінг для мешканців.
Діти: власний дитячий садок, ігрові майданчики для різного віку.
Дозвілля: зони барбекю, алеї з навісами, місця для тихого відпочинку.
Сервіс: магазини, ресторани, кав'ярні прямо в будинку.