1  / 20
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 1
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 2
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 3
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 4
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 5
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 6
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 7
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 8
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 9
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 10
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 11
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 12
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 13
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 14
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 15
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 16
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 17
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 18
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 19
Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська - фото 20

Продажа/Дом/Козинская,г. Лесники/продаж будинку в Лісниках/Козинська

Лесники

Пожаловаться
900 000 $
1 355 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4853132
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 664 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 12 сот.
Описание
Продаж будинку в Лісниках. Загальна площа 664 м2 на 12 сотках землі, у закритому котеджному містечку.

Будинок зроблений під чистове оздоблення, виконано розведення електрики, в будинок заведено 30 кВт, індивідуальне опалення газове, власна свердловина, каналізація септик.

Перший поверх:
- гараж,
- просторий хол,
- кухня вітальня,
- засклена панорамними вікнами,
- санвузол, кабінет (між першим та другим поверхом).
Другий поверх:
- 4 ​​спальні,
- санвузли,
- вбиральні.
Третій поверх (мансардний): Велике місце вільного планування, санвузол.
Підвал: Підсобні приміщення, котельня, пральня, сауна, мінібасейн, санвузол.

Будинок знаходиться на горі.
У дворі зона відпочинку, збудована простора альтанка з мангалом.
Будинок 2010 р.

Чисте повітря та лісове оточення. Ідеально для відпочинку та прогулянок.
Спокійне життя у власному будинку з високим рівнем приватності.
Дуже близько до Києва (кілька кілометрів по Новообухівській трасі).

Запрошуємо на перегляд!
#3 1 5 9 1 3 0 0 2
Обратная связь
The Capital
офлайн