Без комиссии
1  / 20
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 1
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 2
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 3
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 4
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 5
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 6
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 7
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 8
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 9
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 10
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 11
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 12
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 13
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 14
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 15
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 16
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 17
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 18
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 19
Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая - фото 20

Продажа нового дома в городке Green Hills. село Вита-Почтовая

Вита-Почтовая

Пожаловаться
1 000 000 $
2 857 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 февраля 2026, ID: 4784562
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Коттедж 
  • Комнат
  • Общая площадь 350 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 17 сот.
  • Ремонт После строителей 
Описание
Продаж сучасного заміського будинку в закритому КМ Green Hills. село Віта-Поштова .
Площа будинку 400 м2, 4 спальні, 17 сот ділянка.
Стіни 385 мм (цегла), утеплення 100 мм. Обкладений ТУРЕЦКИМ натуральним камінням - травертін.
Перекриття з/б , моноліт.
В будинку виконані чорнові роботи, розведена електрика і сантехніка.
Планування і візуалізація дизайн-проекту - за запитом!
На задньому подвір'ї виконано підготовчі роботи для облаштування літньої тераси, альтанки, басейну, джакузі.
Котеджне містечко Green Hills – це перше американське містечко в Україні, побудоване великим британським девелопером Dragon-Ukrainian Properties Development, з повністю функціонуючою соціальною та інженерною інфраструктурою.
Mістечко ташоване в екологічно чистому районі біля села Віта-Поштова, в 10 км від Києва, в оточенні красивого лісу і трьох озер. Спільні барбекю у вихідні, організація родинних свят разом з сусідами і тепла, привітна обстановка – ось що робить життя тут унікальним. А найвищий рівень комфорту та сервісу дозволить Вам забути про всі побутові проблеми.
У 2017 році Green Hills визнаний кращим котеджним комплексом року за версією престижної міжнародної премії у сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії
Для жителів містечка вже працюють:
Цілодобове обслуговування сервісною компанією та цілодобова охорона
ПРИВАТНА Britannica School (з 1 по 12 класи) і 2 дитячих садка Britannica Kids
Делікатесний міні-маркет і затишне кафе Green Hills DeliCafeteria