1  / 20
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 1
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 2
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 3
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 4
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 5
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 6
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 7
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 8
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 9
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 10
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 11
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 12
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 13
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 14
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 15
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 16
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 17
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 18
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 19
Продажа квартиры с паркоместами, Печерск - фото 20

Продажа квартиры с паркоместами, Печерск

Киев, Печерский

Пожаловаться
290 000 $
2 451 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031153
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 118.3 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 23 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 3-кімнатна квартира загальною площею 118,3 м² у самому центрі Печерська, за адресою: бульвар Лесі Українки, 23. У вартість (290 000 $) вже включено 2 паркомісця сімейного типу (розташовані одне за одним), що є великою перевагою для комфортного проживання в центрі міста.
У будинку встановлено генератор на пасажирській ліфт, що забезпечує його роботу під час відключень електроенергії.
У пішій доступності від будинку розташовані магазини, кафе та ресторани. Зручна інфраструктура забезпечує комфортне проживання в цьому будинку. Поруч знаходиться зупинка громадського транспорту. Зручне транспортне сполучення забезпечує легкий доступ до різних районів міста.

Загальна площа квартири 118 м², розташована на 16-му поверсі 23-поверхового будинку.

Планування квартири:

- кухня-вітальня - 44,1 м²
- основна спальня- 21,6 м²
- дитяча кімната - 16,5 м²
- 2 санвузли: основний обладнаний ванною, другий гостьовий санвузол
- лоджія 3,2 м²
Продумане планування створює відчуття простору та затишку. В квартирі багато місць для зберігання речей, що є дуже важливим.

В квартирі встановлена сучасна побутова техніка від провідних світових брендів — Samsung, Siemens та LG, що гарантує якість, надійність і комфорт у повсякденному житті. Також, в квартирі встановлено інвертор потужністю 3 кВт з батареєю 5 кВт/ч, що забезпечує автономність при відключеннях електроенергії. Встановлено відеоспостереження на поверсі та систему сигналізації, що забезпечую додатковий рівень захисту та контролю.