Без комиссии
1  / 20
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 1
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 2
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 3
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 4
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 5
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 6
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 7
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 8
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 9
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 10
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 11
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 12
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 13
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 14
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 15
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 16
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 17
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 18
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 19
Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый - фото 20

Продажа квартиры / 3-х комнатная / ЖК Республика / Абрикосовый

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
72 000 $
947 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4894463
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 76 м2
  • Площадь кухни 12.78 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 26 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується трикімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Абрикосовий».
Локація - Голосіївський район який найзеленіший район Києва.
10 хвилин пішки станція метро Теремки.

Загальна площа квартири 76 квадратних метрів.
Житлова площа - 40 кв.метрів.
З панорамних вікон квартири відкривається дуже гарний вида.

Дуже добре продумані планування кімнат, можна робити перепланування за індивідуальним проектом.
У квартирі встановлені індивідуальні лічильники тепла, гарячої та холодної води, а також електролічильники.
Планування квартири напрочуд дуже комфортне та зручне, а монолітно-каркасна технологія будівництва дозволяє власникам помешкання облаштувати простір на свій смак і стиль.

У житловому комплексі добре розвинута внутрішня інфраструктура - зелені майданчики для відпочинку та дозвілля, спортивні корти, дитячі майданчики, бігові та велосипедні доріжки, спеціально відведені гостьові паркувальні місця.

На першому поверсы будинку - кав'ярні, салони краси, новітня клініка стоматології, продуктовий магазин, ресторани, масажні кабінети, бари та інші заклади для дозвілля і здоров'я.