Без комиссии
1  / 20
Продажа квартири - фото 1
Продажа квартири - фото 2
Продажа квартири - фото 3
Продажа квартири - фото 4
Продажа квартири - фото 5
Продажа квартири - фото 6
Продажа квартири - фото 7
Продажа квартири - фото 8
Продажа квартири - фото 9
Продажа квартири - фото 10
Продажа квартири - фото 11
Продажа квартири - фото 12
Продажа квартири - фото 13
Продажа квартири - фото 14
Продажа квартири - фото 15
Продажа квартири - фото 16
Продажа квартири - фото 17
Продажа квартири - фото 18
Продажа квартири - фото 19
Продажа квартири - фото 20

Продажа квартири

Киев, Днепровский

Пожаловаться
66 000 $
1 524 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895451
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.3 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 13 
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Світла, простора та затишна однокімнатна квартира у чудовому місті Київ — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.

Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира площею 43,1 м², яка поєднує продумане планування, комфорт та сучасний міський ритм життя. Квартира створена для тих, хто цінує простір, світло та зручність, адже кожен квадратний метр використано максимально функціонально.

Квартира має простору житлову кімнату, де вже облаштована затишна спальна зона. Великі вікна наповнюють приміщення природним світлом, створюючи відчуття легкості та простору. Тут приємно відпочивати після насиченого дня, проводити вечори з близькими або працювати у спокійній атмосфері.

Кухня достатньо простора, з гарним та багатофункціональним кухонним гарнітуром та обідньою зоною. Це місце є справжнім центром домашнього затишку — тут зручно готувати, зустрічати гостей або починати день із чашки ароматної кави.

Санвузол функціональний та зручний. Також у квартирі є шафи для зберігання речей, які дозволяють організувати простір максимально практично.

Особлива перевага цієї квартири — збалансована площа 43,1 м², яка забезпечує комфорт, але при цьому залишається економною в утриманні. Це чудовий варіант як для особистого, так і для сімейного проживання.

Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, магазини, кафе, школи, дитячі садки, аптеки та зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися до центру міста та основних ділових районів столиці.

Переваги квартири:
• оптимальна площа 43,1 м²
• зручне та функціональне планування
• світла і простора кімната
• комфортна кухня
• відмінний варіант для життя або інвестиції
• перспективна нерухомість у столиці

Ця квартира — чудова можливість придбати власний комфортний простір у столиці та насолоджуватися усіма перевагами життя у великому місті.

Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд квартири. Можливо, саме вона стане вашим новим домом. Право власності більше 3 років (не по довіреності). По Є-оселі, Є-відновлення та інші програми не розглядаються. По даному обʼєкту з ріелторами не співпрацюю.
Обратная связь
Светлана Александр
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2-к квартири вул. батальйону Шейха Мансура 1а Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 69 м2
  • 25 / 25 эт.
90 000 $
Продаж 2-к квартири вул. батальйону Шейха Мансура 1а. Планування: • Дві окремі кімнати • Просторий коридор • Балкон • Санвузол роздільний • Ванна кімната Меблі: 2 двоспальні ліжка, 1 двоспальний диван, шафа-купе. Техніка: електроплита, духова шафа, бойлер, пральна машина Є кладова Біля будинку зупинки громадського транспорту. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
Продаж видової 2к квартири в ЖК «Каховська», м.Лівобережна Киев 15
  • Двухкомнатная
  • 67.2 м2
  • 25 / 26 эт.
101 000 $
Будинок обладнано генератором, тож завжди буде присутня вода, опалення та працювати ліфти, освітлення на поверхах. Ідеальний дім чекає Вас. Шукаєте простору та стильну квартиру з неперевершеним видом у серці Лівобережної метрополії? Ваша мрія стає реальністю! Пропонуємо вам власність у вже заселеному житловому комплексі "Каховська", де кожен куток вражає своєю красою та комфортом. Ця чудова 2-кімнатна квартира розташована на 25 поверсі 26-поверхового будинку та має загальну площу 67,2 м2. Велика кухня-студія з атмосферою свободи та затишку (16,6+18,5 м2), окрема затишна кімната (20,9 м2) та сучасний санвузол (5 м2) готові зробити ваше життя комфортним та безтурботним. А ще - окрема велика гардеробна у спальні, яка забезпечить вам максимальний комфорт. А щодо розташування, то ви зможете насолоджуватися перевагами міського життя та природи, оскільки комплекс розташований на лівому березі, поруч з найкращими місцями відпочинку та розваг, включаючи стильну набережну, пляж "Веселка" та ТРЦ Комод. Зручна транспортна розв'язка забезпечить легкий доступ до метро Лівобережна всього за 15 хвилин пішки. А щодо інфраструктури, то тут ви знайдете все необхідне для комфортного життя: кав’ярні, магазини, стоматологія, косметичні та перукарські салони, дитячі та спортивні майданчики, підземний та наземний паркінг. А всім цьому додається цілодобова охорона для вашого спокою та безпеки.
Киев, Днепровский
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 8 Киев 5
  • Однокомнатная
  • 64 м2
  • 7 / 25 эт.
120 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Зарічна 8. ЖК Заречный. Видовая квартира. Входные двери из металла (противоударная, противопожарная). Окна – металлопластиковые, наружу тонированные профильные системы с энергосберегающим стеклом и двухкамерным стеклопакетом. Предусмотрен паркинг. 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
офлайн
Светлана Александр
На сайте с 16 апреля 2020