1  / 19
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 1
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 2
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 3
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 4
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 5
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 6
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 7
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 8
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 9
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 10
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 11
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 12
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 13
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 14
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 15
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 16
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 17
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 18
Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2 - фото 19

Продажа / Квартира / Оболонь / пр-т Володимира Івасюка 10а / 82.1м2

Киев, Оболонский

Пожаловаться
195 000 $
2 375 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4894253
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 82.1 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Квартира знаходиться на 2-му житловому поверсі. Що є великим плюсом при відключеннях електроенергії! Без світла буде водопостачання та тепло!

Пропонується на продаж простора 2-кімнатна квартира в Києві, проспект Володимира Івасюка, 10а (Оболонь).

Локація:
Будинок знаходиться в престижному районі Оболонь, поряд з одним із найкращих місць для відпочинку у столиці – парком «Наталка». Зелена набережна, зони для спорту та прогулянок, затишні кафе – ідеальне місце для комфортного життя.

Характеристики квартири:
• Загальна площа: 82.1 м²
• Поверх: 3/12

Планування:
• кухня з балконом
• простора вітальня
• основна спальня
• великий коридор
• два санвузли: головний (з ванною) та гостьовий (з душовою кабіною)

Оснащення:
Квартира укомплектована всім необхідним для комфортного проживання: сучасною побутовою технікою, зручними меблями та продуманим інтер’єром.

Дзвоніть для перегляду або більш детальної інформації!

A24375
Обратная связь
Ольга
офлайн