1  / 20
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 1
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 2
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 3
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 4
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 5
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 6
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 7
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 8
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 9
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 10
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 11
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 12
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 13
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 14
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 15
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 16
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 17
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 18
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 19
Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев - фото 20

Продажа / Квартира / Лумумбы Патриса, Печерск, Киев

Киев, Печерский

Пожаловаться
380 000 $
4 388 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4964537
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 86.6 м2
  • Площадь кухни 35 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Житло рівня світового преміуму класу – продається 2-кімнатна квартира у ЖК "Бульвар фонтанів", загальною площею 86,6 м2.
Вид у внутрішній двір та на ЖК "Taryan Towers".

Виконано якісний ремонт згідно з дизайном проєкт від відомого архітектора!

Функціональне планування:
- Простора затишна кухня вітальня з панорамними вікнами;
- велика світла спальня;
- Простора ванна кімната з санвузлом, біде;
- окремий санвузол.
- багато місця для зберігання речей у шафах.

Комплекс зведено на перетині вулиць Саперне поле та Патріса Лумумби. Вже одне його розташування у такому престижному місці, де є маса культурних установ, Центральний ботанічний сад та багата інфраструктура, привертає увагу потенційних покупців. Варто згадати та про відмінну транспортну розв'язку поблизу ЖК «Бульвар фонтанів» – вул. Б.Васильківська, бульвари Лесі Українки та Дружби народів, що напевно сподобається власникам власних авто. Разом з тим це тихий район.

Житловий комплекс бізнес-класу "Бульвар Фонтанів" розташований у Печерському районі з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. У будинку пристойний хол, зелені сквери, фонтани, що дзюрчать, двір без машин, лаунж тераса на даху та цілодобова служба підтримки. Поруч: стадіон, школи, дитячі садки, ресторани, бутики та багато іншого. Зручна транспортна розв'язка. У пішій доступності станції метро "Либідська" та "Палац Україна"