1  / 20
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 1
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 2
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 3
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 4
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 5
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 6
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 7
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 8
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 9
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 10
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 11
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 12
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 13
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 14
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 15
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 16
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 17
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 18
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 19
Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район - фото 20

Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район

Вита-Почтовая

Пожаловаться
210 000 $
1 105 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 августа 2025, ID: 4200532
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 190 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
Описание
Продаж будинку, Віта-Поштова, Фастівський район

Продажа дома, Вита-Почтовая, Фастовский район

Пропонуємо вашій увазі чудовий будинок без ремонту, розташований в живописному селі Віта Поштова.
Ця нерухомість – ідеальна можливість реалізувати свої дизайнерські ідеї та створити ідеальний дім для вас і вашої родини.

Основні характеристики будинку:

-Площа: 190 м
- Поверховість: 2 поверхи
- побудований з енергозберігаючого газоблоку
- зроблене утеплення та гідроізоляція
- Планування:
3 окремі спальні
Велика кухня-вітальня
- Додаткові приміщення: Гараж

Комунікації:

Заведено 15 кВт електрики
Скважина
Септик

Переваги ділянки:
- Вихід до озера
- Навпроти ліс
- Асфальтована дорога
- садове товариство та забудовані сусіди

Цей будинок знаходиться в живописному місці з чудовим природним оточенням, що забезпечить вам комфортне і спокійне життя. Наявність виходу до озера та близькість до лісу надають унікальну атмосферу для відпочинку на природі.

Ваш новий дім у Віта Поштовій чекає на вас!

#A7710
Обратная связь
АН Lipki Capital
офлайн